TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.05.2016, Në orën: 21:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 514 herë

Titulli : Vw Passat 1.9 TDI Automatik Tiptronik I sapo ardhur nga CH

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser

Përshkrimi

Vw Passat 1.9 TDI 96 Kw Automatik Tiptronik
viti 2002 climatronik esp etj.. vetura esht ardh nga zvicrra dhe esht ne gjendje krejt te rregullt 045 632 280

SHPALLJET TJERA