TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.05.2016, Në orën: 00:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 148 herë

Titulli : Samsung S6 EDGE 64GB GOLD

Çmimi : 470 €

Cmimi në zbritje : 460 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet Samsung S6 EDGE 64GB GOLD SM-G925F i ardhun nga Gjermania vetem 3 muaj i perdorun dhe ne gjendje te rregullt me paisje origjinale.
Kontakto: 044888209 Viber + Whatsapp.
Telefoni eshte vetem per shitje nuk baj ndrrim.

SHPALLJET TJERA