TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.05.2016, Në orën: 10:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 873 herë

Titulli : Shtepi ne lagjen e spitalit

Çmimi : 220,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 395m2

Dhoma Gjumi : 6

Banjo: 4

Mobilimi : gjysem e mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr

Përshkrimi : Shitet Shtepia 3 Katshe ne 4 ari Truall
Lagjja e Spitalit
rruga Malush Kosova pa nr

Kati Perdhes- Garazhd per 2 vetura dhe 2 podrume =78.33 m2

KATI I - Dhoma Dites me Kuzhin dhe Banjo&WC = 71m2 + Ballkon 30.78 m2

KATI II - 4Dhoma Gjumi 1 Banjo + WC 82m2 + ballkon 20m2

Kati III - Dhom qendrimi 2Dhoma Gjumi dhe Banjo&WC 95m2 + ballkon 1.73m2
Komplet Shtepia i ka : 378.18m2


-Stepia shitet per shkaqe mos perdorimi apo mos qendrimi
-Dokumentacion te rregullt !
-Vend jo i frekuentuar shum qetesi
-Shup te Druve dhe gjesendev te tjera 10m2
-Rrethoja e oborrit esht 45cm i trash me Gur +gilinder
-Shtepia e izoluar mir me stiropoll 10cm
-Oborri i Shtruar me kocka
-Cdo gje esht punuar me material kualitativ dhe perkujdesi!
-Gjendet pothuajse ne vend ideal per Familjar meqen se Spitali esht shum afer po ashtu shkolla Fillore,Qerdhe Femive, Ambulanca etj...
per ma shum info lajmronu ne email apo nr tel


Viber & whatsapp +377 45 591 254
Email artann7@live.com

SHPALLJET TJERA