TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.05.2016, Në orën: 12:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 443 herë

Titulli : VW Golf7 1.6 TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2013

Përshkrimi

WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM


VW Golf7 1.6 TDI, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW Golf7 1.6 TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY
* Viti i prodhimit 2013
* KLIMATRONIC
* NAVIGACION
* Karrikat ALKANTARA
* SENZORA Parkingu PARA dhe MRAPA
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Pasqyret palohen ne menyr automatike
* Senzora Shiu
* Senzori i Lodhjes
* Alu Fellne
Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 251 965

SHPALLJET TJERA