TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.05.2016, Në orën: 14:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1061 herë

Titulli : banese ne prishtine

Çmimi : 42,000 €

Cmimi në zbritje : 40000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 86m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : e mobiluar

Përshkrimi : Shitet banesa ne prishtine , velani. Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dhe ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e 3.

SHPALLJET TJERA