TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.05.2016, Në orën: 15:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 127 herë

Titulli : Shitet Shtepia ne Mitrovice-Shipol

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 150m2

Ekstra : Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Shitet shtepia me 7 ari truall ne Shipol - Mitrovice afer Qendres tregtare Arjeta (QTA) dhe shtepis se shendetit.
Shtepia posedon 3 dhoma Sallon me kuzhine paradhom , banjo , 2 ballkona

049661155 049447991

SHPALLJET TJERA