TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.05.2016, Në orën: 15:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 330 herë

Titulli : Shitet shtepia ne Mitrovice

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 150m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Përshkrimi : Shitet shtepia me 7 ari truall ne Shipol - Mitrovice afer Qendres tregtare Arjeta (QTA) dhe shtepis se shendetit.
Shtepia posedon 3 dhoma Sallon me kuzhine paradhom , banjo , 2 ballkona

SHPALLJET TJERA