TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.05.2016, Në orën: 13:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 416 herë

Titulli : Renault Laguna 2.2 Diesel 1 vit Rks 2003

Çmimi : 1,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Laguna

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet Renault Laguna 2.2 Diesel viti 2003.

Vetura ka problem me dizne dhe motorri kerset me shum se qe duhet.

Regjistrim Rks 1 vit.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA