TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.05.2016, Në orën: 09:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 271 herë

Titulli : Banes me qera te Sllovenija Sport

Çmimi : 270 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 60m2

Dhoma Gjumi : Nji dhome gjumi

Banjo: 1 banjo

Mobilimi : Salloni se bashku me kuzhin

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Banes eshte ndertim i ri
Banesa sallonin me kuzhin bashk,dhomen e fjetjes,nji shpaiz i vogel,banjo,koridori dhe ballkon,60m2
24 ore uje

SHPALLJET TJERA