TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.05.2016, Në orën: 11:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 804 herë

Titulli : Shitet vikendica ne Brezovice

Çmimi : 420,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 152m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Ekstra : Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht

Përshkrimi : PER SHITJE: Villa në Brezovicë Ski Resort, pjesa më e bukur e Kosovës, si dhe pasuri të tjera reale. Phones: +381 (66) 940.9009 dhe +381 (64) 456.0777"

SHPALLJET TJERA