TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.05.2016, Në orën: 12:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 181 herë

Titulli : Golf 4 TDI - 01

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2001

Ekstra : CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, DVD Player, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Golf 4 TDI me D dhe I te kuqe ne gjendje shum te rregullt , regjistrim deri ne dhjetor te ketij viti , klimatronik funksionale ,6shpejtesi , 4 dyer
Contact: 049560222

SHPALLJET TJERA