TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.05.2016, Në orën: 20:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 165 herë

Titulli : Shes Trapezari

Çmimi : 200 €

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Shes trapezari druri me 6 kareike dhe komod druri

SHPALLJET TJERA