TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.05.2016, Në orën: 21:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 295 herë

Titulli : Renault Laguna

Çmimi : 3,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Laguna

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 237,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2004

Ekstra : Alarm, Immobiliser

Përshkrimi

Shes veturen ne gjendje te rregullt posedon klime senzora te mrapem dhe senzora shiu bajm edhe nderrime.

SHPALLJET TJERA