TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.05.2016, Në orën: 12:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 182 herë

Titulli : VW Golf7 DSG Automatik BLUE MOTION TECHNOLOGY

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 172,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2013

Përshkrimi


WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM


VW Golf 7 1.6 TDI, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW Golf7 DSG Automatik BLUE MOTION TECHNOLOGY
* Viti i prodhimit 2013
* Distance Controle
* KLIMATRONIC
* NAVIGACION plus Kamer
* Karrikat ALKANTARA
* SENZORA Parkingu PARA dhe MRAPA
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alu Fellne Highline
*MULTIFUNKSIONAutosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 251 965

SHPALLJET TJERA