TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.05.2016, Në orën: 23:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 110 herë

Titulli : Shitet kthesa

Çmimi : 450 €

Cmimi në zbritje : 400 €

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Kthesa eshte ne gjendje te mir dhe un eshte e perlyr dhe as e grisur dikund per me shum mund te na kontaktoni ne nr telefon+37745612250

SHPALLJET TJERA