TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.05.2016, Në orën: 12:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 115 herë

Titulli : GOLF PLUS 2.0 DSG FUll Extra

Çmimi : 8,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 228,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Golf 5 Plus DSG 2.0
Klimatronik
Shpejsit ne Timon dhe komanda ne timon
Navigacion
Zederin (Bllokuesin e timonit per shkaqe sigurie)
Mp3 player Shanzheri me 6 CD
Shufrat e metalta mbi vetur per bagazh
Regjistrim deri ne prill 2017 po ashtu sigurim per Maqedoni deri ne fund te regjistrimit.
Vetem 1 muaj i vozitun ne Kosove.
Te gjitha serviset e kryera vajrat plus filterat,
Bateri per 2 vite garancion
Ky eshte cmimi i fundit 8950 Euro

SHPALLJET TJERA