TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.05.2016, Në orën: 17:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 319 herë

Titulli : Golf 2

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 2,500

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1989

Ekstra : Radio, Shufra Kulmi

Përshkrimi

Shes golfin dizell karoseria prodhim i vitit 1989 ndersa motori dizell 1.9 viti 1994 ne gjendje shum te mire si nga pamja e jashtme ashtu edhe nga brenda.i rexhistruar deri 08 04 2017.Posedon fellne te mira me goma te veres te reja dhe bandash te thjeshte me 4 goma te dimrit rrypin dhembezor te nderruar komplet para 6 muajsh.po ashtu posedon edhe radio me bluetooth.

SHPALLJET TJERA