TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.05.2016, Në orën: 20:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 286 herë

Titulli : Vw Passat 3c 1.9 TDI

Çmimi : 7,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 205,733

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Ekstra : Immobiliser, Pasqyra Elektrike, Karrige Elektrike

Përshkrimi

Vw Passat 3C 1.9 TDI viti 2005 KlimaTronik Tempomat Bord Kompjuter etj.. Vetura esht ne nje gjendje shum te mir punon shum mir dhe nuk ka asnje verejtje servisat e kryera me koh Vetur familjare ekonomike hargjime shum te vogla
bej ndrrim me vetur te vogel Apo Vetur Karavan
Tel 045 632 280

SHPALLJET TJERA