TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.05.2016, Në orën: 09:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 137 herë

Titulli : VW GOLF PLUS 2.0 DSG FULL EXTRA

Çmimi : 8,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 228,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Gjurmues

Përshkrimi

Golf 5 Plus DSG 2.0
Klimatronik
Shpejsit ne Timon dhe komanda ne timon
Navigacion
Zederin (Bllokuesin e timonit per shkaqe sigurie)
Mp3 player Shanzheri me 6 CD
Shufrat e metalta mbi vetur per bagazh
Regjistrim deri ne prill 2017 po ashtu sigurim per Maqedoni deri ne fund te regjistrimit.
Vetem 1 muaj i vozitun ne Kosove.
Te gjitha serviset e kryera, vajrin me filtera edhe 10 mij Km.
Bateri me 2 vite garancion.
Ky eshte cmimi i fundit 8950 Euro

SHPALLJET TJERA