TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.05.2016, Në orën: 16:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 755 herë

Titulli : VW Passat 2.0 TDI Automatik BLUE MOTION TECHNOLOGY

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2013

Përshkrimi


WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM


VW Passat 2.0 TDI, AUTOMATIK Doganuar. I Importuar nga Gjermania.


VW Passat 2.0 TDI Automatik BLUE MOTION TECHNOLOGY

Dritat LED Perpara dhe Mrapa XENON BI XENON

* Viti i prodhimit 2013
* KLIMATRONIC
* SENZORA Parkingu PARA dhe MRAPA
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alu Fellne
*MULTIFUNKSION


Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 251 965

SHPALLJET TJERA