TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.05.2016, Në orën: 10:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 242 herë

Titulli : Renault megane 1.9 dci 2010 me dogan homologim

Çmimi : 9,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet dhe Nderrohet
Renault Megane
Me dogan dhe homologim
E ardhur nga zvicrra
1.9 dci 130 ps
Viti 2010 extra model
Posedon: Navigation Usb aux sd card cd Klimatronik 2 zonale
Liber servisit Km 170.000
me garancion 155.000
rrypin e nderruar
2 par fellne dimer dhe ver me goma
Info tel 044 207 526 dhe viber 049 207 526

SHPALLJET TJERA