TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.05.2016, Në orën: 22:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 163 herë

Titulli : shes opel astra H FULL OPTSION 150 ps 28/10/2010

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2010

Ekstra : ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

*OPEL ASTRA H 2010
* I DOGANUAR NE DHJETOR T2015
*NAVI (ME 2 CD )
*BLUETOOTH
*AUX
*CD PLAYER
*SENSORA SHIU
*FELLNE ORIGJINAL TE OPEL 17
* PASQYREN ME SENZORA
* PARTIKAL FILTER DPF EURO 5
*XHAMA ELEKTRONIK
*XHAMAT E ZI FABRIKISHT ( dhe ne librez)
*TIMON I LEKURES
*TIMON MULTIFUNKSIONAL
*NONSMOKER VEHCICLE
*ABS
*Airbags (Front and Side and More Airbags)
*ESP
*Immobilizer
*Isofix (child seat anchor points)
*Traction control
*BORDCOMPUTER
*TEMPOMAT
*PASQYRE ELEKTRIKE
*POWER ASSISTED STEERING

VIBER +37744771871

SHPALLJET TJERA