TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.05.2016, Në orën: 10:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 745 herë

Titulli : TENDA XHELADINI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : FACEBOOK: tenda rahovec
info@tenda-xheladini.com
www.tenda-xheladini.com
044 049 180 760

Tenda Xheladini është lider në montimin dhe shitjen e tendave të diellit, ceradave, zhelatinit, konstruksioneve te ndryshme etj.

-Tenda për terasa, restorane, ballkone
- Tenda të drejta dhe harkore
- Tenda/cerada kamioni me mbishkrim
- Mbulimin e konstruksioneve me ceradë (p.sh fushave te futbollit, etj)

SHPALLJET TJERA