TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.05.2016, Në orën: 13:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 450 herë

Titulli : VW Golf 6 2.0 TDI Blue Motion Technology

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 159,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2009

Përshkrimi

WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM


VW Golf 6 2.0 TDI Blue Motion Technology, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW Golf 6 2.0 TDI
* Viti i prodhimit 2009
* Senzora Para dhe Mbrapa
* KLIMATRONIC
* Alufelga
* Tempomat
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Hallogenka
* Dritare Elektrike
* Radio CD/NAVI
* Goma te Reja
* 2 Qelsa/Dora e Par

Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
- 045 251 965

SHPALLJET TJERA