TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.05.2016, Në orën: 20:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 372 herë

Titulli : Golf 5 1.9 tdi 2007 goal

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 168,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Vw golf 5 1.9 tdi
Viti 2007
Model GOAL
Rexhistrimi i pare ne ks
Rexhistrim 8 muj
Gjendje perfekte
4 goma te reja
Nuk osht hipotek

SHPALLJET TJERA