TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.05.2016, Në orën: 14:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 316 herë

Titulli : ***!! TOK ME VLER NE SHITJE !!***

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Toka gjindet ndërmjet Fhsatit Nashec/Prizren dhe Hatmaxhë/Prizren.

Toka i ka 31,5 ari

Esht Tok pjellore, mund te shfriytzohet per banim o se per Troje.

Me Pershendetje

SHPALLJET TJERA