TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.05.2016, Në orën: 20:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 376 herë

Titulli : VW Polo 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 235,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet Polo 1.9 TDI - DI te kuqe ne gjendje te rregullt.
Vetura posedon edhe libren e servisit dhe 2 qelsa.

Per ma shum kontakto : +377 45 409 112

SHPALLJET TJERA