TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.05.2016, Në orën: 09:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 409 herë

Titulli : Shitet banesa

Çmimi : 23,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 55m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : JO

Përshkrimi : BANESË n’SHITJE – n’Mitrovicë
Banesë e mirë dhe simpatike...
E qe besa... edhe praktike.

Banesa posedon:
- Një dhomë gjumi,
- Një sallon së bashku me kuzhinë,
- Banjo,
- Shpajz'
- Ballkon.

Banesa 55m² gjindet n'katin e pestë, në adresen:
Rr. Lekë Dukagjini, 40000 Mitrovicë.
Kontakt: 049 116 254 – Lulzim Hakaj

SHPALLJET TJERA