TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.05.2016, Në orën: 12:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 749 herë

Titulli : Shes Golf 5 2.0 DSG Sport line

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 210,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2000

Ekstra : Alarm, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore

Përshkrimi

Shes golf 5 2.0 DSG Sportline

- Bordkompjuter
- Esp
- imobilaiser
- ABS
- Fellne 16 Rline sport
- navigacion me harta kosoves dhe adresa
- bluetouth telefon
- TV radio cd SD card per filma muzika
- klimatronik 2 sezonale
- Dritat mjegulles
- xhamat elektronike
- xhamat me nxemje
- senzora shiu
- 2 qelca liber servisi
- regjistrim 9 muj


P.S : vetura ka kryer te gjitha serviset , vajt filtera ule , ule menjaqit , rypi me gjith shpaner i ndrum 196 mi , vylyshkat e ndrum sgllobat mrenshme jaahtme treja , turbina e re .

Vetura osht vozit 1 vit kosov prej 1 pronari.

SHPALLJET TJERA