TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.05.2016, Në orën: 14:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 246 herë

Titulli : Opel meriva 1.7 cdti 2011 me dogan homologim

Çmimi : 8,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Meriva

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 183,000

Motori (kubik) : 1.7

Viti : 2011

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
OPEL MERIVA NEW MODEL
MOTORI JAPAN 1.7 DIZELL
ME DOGAN DHE HOMOLOGIM
E ARDHUR NGA ZVICRRA
VITI 15.12.2010
ME LIBER SERVISIT
KM ME GARANCION
RRYPIN E NDERRUAR
ME 172.000 KM NE CH
GJENDJE PERFEKTE
INFO TEL 044 207 526 DHE 049 207 526 VIBER

SHPALLJET TJERA