TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.05.2016, Në orën: 20:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 438 herë

Titulli : Samsung S6 EDGE 64GB GOLD

Çmimi : 470 €

Cmimi në zbritje : 400 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet Samsung S6 EDGE 64GB GOLD SM-G925F i ardhun nga Gjermania vetem 3 muaj i perdorun dhe ne gjendje te rregullt me paisje origjinale vetëm pjesa mrapa që shihet në foto është e thyer dhe për rregullim kushton 10-15€.
Kontakto: 044888209 Viber + Whatsapp.
Telefoni eshte vetem per shitje nuk baj ndrrim.

SHPALLJET TJERA