TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.05.2016, Në orën: 19:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 889 herë

Titulli : Mobilje salloni

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Shiten mobiljet e sallonit.
Dy kauqa tresha , nje dysh, nje fotele, tavolina, tepihu dhe komoda e televizionit.

SHPALLJET TJERA