TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.05.2016, Në orën: 19:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 171 herë

Titulli : Dhome Gjumi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Depo

Përshkrimi : SHitet dhoma e gjumit Komplet.
Dhoma posedon shtratin, ormanin , dy anesore ,komodinen me pasqyre dhe mbulojen

SHPALLJET TJERA