TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.05.2016, Në orën: 15:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 178 herë

Titulli : Opel Corsa

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 175,500

Motori (kubik) : 1.3

Viti : 2007

Ekstra : CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë

Përshkrimi

Shes Opel Corsa 2007, 1.3 diesel, posedon goma te veres te reja dhe goma te dimrit, klim, te kaluara 175500, ne gjendje te rregullt, regjistrim deri 18.09.2016, ndrrim i mundshem me Mercedes C220 avangarde viti 2004-2007

SHPALLJET TJERA