TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.05.2016, Në orën: 18:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 485 herë

Titulli : Tavolina

Çmimi : 45 €

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Shes Tavolinat 45€ copen bej dhe ndrrim me nej sen
5 komplete me karrika viber +37744512282

SHPALLJET TJERA