TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.05.2016, Në orën: 20:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 396 herë

Titulli : Mercedes C 200

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike

Përshkrimi

Shes mercedes C 200 viti 28.12.2008 i ardhur nga gjermania Vetura extra ka
* Klimatronik,
* Karriga me nxemje,
* Senzor parkimi ( para dhe mbrapa )
* Tempomat,
* Radio CD, Navigacion
* Senzor shiu ( regen senzor ),
* karriga levizese elektorinke,
* Komanda ne timon,
* Bord komjuter,
* 2 qelsa.
Per me shum info 044 602 346

SHPALLJET TJERA