TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.05.2016, Në orën: 23:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3841 herë

Titulli : 3 ARI JAN SHITUR >URGJENT Shes 3 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : VREJTJE 3 ARI JAN SHITUR NË PJESEN KU ESHTE I NDERTUAR TEMELI...

Shes 3 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine. Trolli eshte ne emrin tim personal si dhe nuk eshte ne hipotek ne asnje bank perkthim i menjehershem. ne truall gjindet edhe nje Temel i shtepis te cilin e kam ndertuar un.
Trualli gjindet afer rruges kryesore 27 Nëntori perball trualit siq shihet ne foto eshte stacioni i autobusit urban truali posedon dokumentacion te rregullt eshte ne emrin tim si dhe eshte i paisur me RRYM,UJSJELLS,INTERNET,KABLLOVIK,(te gjitha keto jan nen dhe dhe nuk ka shtylla elektrike perveq te ndriqimit publik)
Kontakti: 049797448 ose 045891099
Ndrrim nuk bejme.
Pres vetem bleres serioz
Qmimi sipas Marveshjes.

SHPALLJET TJERA