TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.05.2016, Në orën: 11:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1463 herë

Titulli : VW Golf 6 TDI 2010

Çmimi : 10,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 155

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2010

Ekstra : Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura, Panorama

Përshkrimi

* VW Golf 6 1.6 TDI highline
* Viti i prodhimit 2010

-Servisin e vogel + servisin e madh sapo te perfunduar
- Nuk ka nevoj per as edhe nje investim

-Km : 155.000 me LIBER SERVISIT

-Rypin Rebrazni komplet me pompa te nderruar me garancion deri ne 90.000 km nga fabrika

* Senzora Para dhe Mbrapa
-Senzora parkimi
-senzora shiut
* KLIMATRONIC
* Alufelga
* Tempomat
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Hallogenka
* Dritare Elektrike
* Radio CD/memory card/aux/bt-audio/NAVI/
-Touch screen Display
* Goma te Reja
-PARK ASSIST ( PARKOHET VET )
• Kamer mrapa Me display te veqant
-Led ner karriga

-Drita mjegulles
-Halogenkat dhezen ncilen an e kthen timonin
-Dritat me rregullim tnaltesis

-I ardhun nga GJERMANIA
-Viti i par N RKS
-Me tabela RKS
-Ne emrin tim Personal
-Perkthimi mund te behet menjeher

Postuar nëpërmjet celularit.

Nr. 044172323

SHPALLJET TJERA