TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.05.2016, Në orën: 11:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1078 herë

Titulli : Shitet banesa ne Peje

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 79m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Shitet banesa te konpleksi banesor Jarina.
Banesa eshte 78.90 m2 kati V .
Eshte nderrtimi i ri .
Posedon:
1.sallon
1.kuzhine.
2.dhoma gjumi
2.banjo
1.teras si dhe podrumin .
Banesa eshte e mirembajtne eshte afer qytetit (Korzes) 2 min larg,
Munde te kontaktoni ne kete numer tel.;377 44 203 860 .
cmimi me marreveshje .

SHPALLJET TJERA