TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.05.2016, Në orën: 13:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 249 herë

Titulli : Audi A4 4x4 1.9

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Shes audi A4 4x4 ne gjendje shume te mire tekine dhe nuk ka nevoj per as nje investim.

SHPALLJET TJERA