TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.05.2016, Në orën: 13:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 550 herë

Titulli : Reno Clio

Çmimi : 2,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Clio

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1500

Viti : 2004

Ekstra : Alarm

Përshkrimi

Shes reno Clio 1.5 diesel viti 2004,regjistrim deri ne fund te tetorit.Dy par goma dimrit(te deja) dhe te here's.Klimë,gjama elektronik etj

SHPALLJET TJERA