TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.05.2016, Në orën: 20:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 424 herë

Titulli : VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI SPORTLINE

Çmimi : 6,555 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Vw golf 5 plus
Motori 1.9 tdi
Viti 2005 sporline
Navigation
Usb sd card dvd
Rexhistrim 4 muaj
Vetura gjendet ne prishtin
Nuk osht hipotek
Info tel 044 207 526
049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA