TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.05.2016, Në orën: 10:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 725 herë

Titulli : shes VW touran 1.9 TDI

Çmimi : 4,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230

Motori (kubik) : 1.9 TDI

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Karrige Elektrike

Përshkrimi

Tash veres vi ne pushim nkosov dhe kam nje Veture VW Touran 1.9 TDI 230.000 km asht i lshut felge 17 Zoll partikelfilter extra Te vnum per interes lajmrohuni qe mos Te voziti Shum ne ch është ne gjendje Shum Te rregullt plus i ka 7 vendet

SHPALLJET TJERA