TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.05.2016, Në orën: 11:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 239 herë

Titulli : Citroën C5 1.6 Hdi Rks 2005

Çmimi : 4,444 €

Cmimi në zbritje : 3600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Citroën C5 1.6 Hdi viti 2005 në gjendje të mirë teknike.

Vetura ka Doganen e paguar dhe ka regjistrim Rks deri me 02.11.16.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA