TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.06.2016, Në orën: 12:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 259 herë

Titulli : Banesë me qira KATI i I-rë

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : 2 dhe sallon+kuzhine

Banjo: 1

Mobilimi : jo e mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon

Përshkrimi : Banesë me qira e pa mobiluar në rrugen Antigona Fazliu (afër ish Shkollës së Mesme Teknike tash Gjimnazi Sami Frasheri).
Banesa është në katin e parë 90 m2 me 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë,koridor,banjo dhe ballkon.
Ngrohje qëndrore me rrymë (gjithashtu me oxhak).

Banesa është e lirë dhe e gatshme për banim.
Kontakt: 044 83 89 88

SHPALLJET TJERA