TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.06.2016, Në orën: 21:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 343 herë

Titulli : T4

Çmimi : 2,700 €

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Automjeti është në gjendje të rregullt, i sapo ardhur nga zvicrra. Është i bërë servis dhe posedon librin e servisit, gomat e reja, i pa doganum. 200.000km

SHPALLJET TJERA