TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.06.2016, Në orën: 15:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 304 herë

Titulli : Shes suzuki

Çmimi : 1,550 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Shes matorrin suzuki GSX 750F ne gjendje te shkelqyer motorri osht i posa ardhur nga zvicrra posedon dukumentacion dhe libren e servisave te cilit ju kan bo ne zvcerr motorri me nje fjal osht tip top nuk ka nevoj per as nje investim ma te vogel motorri osht pa dogan qmimi 1550euro pres blers serioz

SHPALLJET TJERA