TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.06.2016, Në orën: 22:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 356 herë

Titulli : Samsung S6 Edge 64GB Gold

Çmimi : 420 €

Cmimi në zbritje : 400 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet Samsung S6 EDGE 64GB GOLD SM-G925F i ardhun nga Gjermania vetem 3 muaj i perdorun dhe ne gjendje te rregullt me paisje origjinale vetem pjesa mrapa qe shihet si ne foto eshte e thyer dhe per rregullim kushton 10-15 Euro.
Kontakto: 044888209 Viber + Whatsapp.
Telefoni eshte vetem per shitje nuk baj ndrrim.

SHPALLJET TJERA