TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.06.2016, Në orën: 16:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 457 herë

Titulli : Mercedes benz 220 cdi avangard

Çmimi : 10,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 211,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler, Panorama

Përshkrimi

Mercedes 220 cdi avangard i sapo ardhur nga gjermanija ne gjendje shum te mir dhe shum i rujtur vetura ka km te garantuara 211000 me liber.
Klimtronik digitale.
Panoram para e mrapa.
Tempomat.
Bordkompjuter te madh.
Navi.
Pulla ne timon.
Xenon.
Sensor pasqyr shiu.
Airbeg.
Abs.
Esp.
Centrall.
Gjamat me rrym te katertit.
Goma te reja.
Servisat te gjith ika te ber ne 210000 km etj.
Tel. 045-699-279.
Tel. 049-821-026.

SHPALLJET TJERA