TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.06.2016, Në orën: 20:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 358 herë

Titulli : VW TOURAN 1.9 6 SHPEJTSI 7 ULSE PREJ ZVICRRE

Çmimi : 4,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 252,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

VETUREN VET E KAM PRU ME DATEN 03/06/2016 DUKE E VOZITUR ESHTE NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIR GJITHKAH PA KURFAR VREJTJE AS PA ASNI INVESTIM NUK KA NEVOJ PER MOMENTIN KURTA SHIHNI EDHE VET VERTETONI I MBAJTUR ME SERVISA TE RREGULT NON STOP NE VW ZVICERR KOMPLET TE NDRRUME SHKA JON HARXHUSE TASH FRIK NE 249000 KM E KA EDHE SERVISIN E FUNDIT GJITHSEJ I KA 252000 KM TE GARANTUARA DHE TE VETAT opcionet i ka gjitha siq pe shihni edhe ne foto kujt i duhet ja vlen me shiqu vetura oshte me kontroll te yvicrres edhe 2 vjet se hera fundit u bo 01/2016 abgasin e ka te krym ne 243000 km vetur familjare oshte shkurt me mirbajtje shum te mir etj. etj.

SHPALLJET TJERA